درباره ما

تاریخچه ما

گروه صنعتی آرا صنعت اصفـهان با بیــش از یک دهه تجربه در عرصه ساخت و طراحی انواع سازه های فلزی هم اکنون طی سال های متوالی مـوفق به ساخت و طراحی انواع بالابر آکاردئـونی وریلی در متراژ و متد های مختلف گردیده بی شک ما به شما بـالابری ایمن مستحـکم و مـفید را پـیشنـهاد میکنیم از ســـایر مــــحصولات ایـن گروه میتوان جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی میز هیدرولیک ،استاکر(لیفتراک دستی هیدرولیک)،بالابر کارگاه ی، بالابر نـفر بر آکـــاردئونی وریلی، سکوی شیبدارهیــدرولیک ثابت و متحرک و انواع بالابرهای خودرویی،انو اع جک های هیدرولیک پیستانی نام برد .

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اطمینان
درباره ما

ماموریت و چشم انداز

گروه صنعتی آرا صنعت اصفهان بابیش از یک ده تجربه در عرصه ساخت و طراحی انواع سازه های فولادی هم اکنون طی سال های متوالی موفق به ساخت تخصصی انواع بالابرهای آکاردئونی و ریلی  با استفاده از استاندارد های جهانی و تطبیق دادن مدل ها و متد ها در سطح جهانی هستیم .

تمامی بالابرهای آکاردئونی نفر برآرا صنعت مجهز به سیستم هیدرولیک و سامانه ی ایمنی ذیل هستند :

  • سامانه ی عدم بالابریدر صورت بارگیری بیش از حد مجاز
  • سامانه ی ضد سقوط در صورت تخلیه ی ناخواسته ی روغن هیدرولیک
  • سامانه فرود اضطراریدر صورت قطع برق و کنترل سرعت فرود
  • جک های تثبیت کننده جهت ایجاد تعادل ایمن و مطمئن

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

گروه صنعتی آرا صنعت اصفهان

پیـــــشرو درساخت انواع بـــالابر های صنـــعتی و مشاوره در زمینه انتخاب بالابر در حوزه کسب و کار شما .

130+مشتری راضی
57کارخانه
39سازمان
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید
نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی بالابر شما ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه  در حوزه بالابر به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.
روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که بالابر ها در مکان های صنعتی در حال جابجایی میباشند باید از روکش و رنگ مقاوم در برابر محیط قرار داشته باشند از این رو بالابر های آرا صنعت در مقابل  محیط های کارگاهی و صنعتی از رنگ و روکش بادوام کوره ای استفاده نموده 

اتصالات و پیم های کامل و مقاوم آلیاژفلزی

فن آوری های صنعتی آرا صنعت سالهاست که به بهترین و مرغوب ترین گزینه برای انتخاب آلیاژ و متریال به کار رفت در صنعت بالابرهای صنعتی خود  استفاده می نماید .